14 marca zapraszamy na kolejne spotkanie Zielonej Pozarządowej. Tym razem po sąsiedzku odwiedzimy Fundację Innowacyjny Klub Rodzica przy ul. Jaskółczej 15 w Zielonej Górze. Początek spotkania o godz. 17.00.

Zielona Pozarządowa to cykl spotkań dla zielonogórskich organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i społeczników zapoczątkowany przez Fundację Lyada. W trakcie spotkań wymieniamy się m.in. wiedzą, informacjami i doświadczeniami z działalności społecznej.

Tym razem Zielona Pozarządowa “Po sąsiedzku…” zawita do Fundacji Innowacyjny Klub Rodzica przy ul. Jaskółczej 15. Organizacja prowadzi m.in. Klub Malucha Ciuchcia, organizuje spotkania i warsztaty dla dzieci i rodziców oraz wspiera wszechstronny rozwój dziecka. Więcej informacji o fundacji znajdziecie m.in. na -> https://www.facebook.com/innowacyjnyklubrodzica/ i http://innowacyjnyklubrodzica.blogspot.com/

Spotkania “Po sąsiedzku…” to okazja do lepszego poznania zielonogórskich fundacji i stowarzyszeń, które opowiadają o prowadzonych przez siebie działaniach. Podczas takich „sąsiedzkich” spotkań poznajemy nowe organizacje, odkrywamy dla siebie potencjalnych partnerów do współpracy i jednocześnie poruszamy ważne bieżące tematy.

Najbliższe dwa bieżące tematy to trwające nabory konkursów w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2018 i Programu “Niepodległa”.

Miejsce:
Fundacja Innowacyjny Klub Rodzica, ul. Jaskółcza 15, Zielona Góra (zobacz dokładną lokalizację -> https://goo.gl/maps/CqjdQFznDw82 )
Termin: 14.03.2018 r, godzina 17.00.

Tematy:

  • Fundacja Innowacyjny Klub Rodzica
  • Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018
  • Program “Niepodległa”

Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału:
mailowo: kontakt@lyadafund.eu lub a.szulczewski@fundacjacp.org lub tel. 533 316 283.