11 kwietnia zapraszamy na kolejne spotkanie Zielonej Pozarządowej. Tym razem jesteśmy w Wojewódzkim Urzędzie Pracy przy ul. Wyspiańskiego 15 w Zielonej Górze. Początek spotkania o godz. 17.00.

Zielona Pozarządowa to cykl spotkań dla zielonogórskich organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i społeczników zapoczątkowany przez Fundację Lyada. W trakcie spotkań wymieniamy się m.in. wiedzą, informacjami i doświadczeniami z działalności społecznej.

Zielona Pozarządowa tym razem w Wojewódzki Urzędzie Pracy w Zielonej Górze a w sumie również OWES Zielona Góra. WUP to siedziba doradców OWES, tu wspieramy, pomagamy, tworzymy nowe idee i biznes plany. Zapraszamy tych, których u nas byli oraz tych, którzy są ciekawi urzędu w wersji niestandardowej 😉

Spotkania „Po sąsiedzku…” to okazja do lepszego poznania zielonogórskich fundacji i stowarzyszeń, które opowiadają o prowadzonych przez siebie działaniach. Podczas takich „sąsiedzkich” spotkań poznajemy nowe organizacje, odkrywamy dla siebie potencjalnych partnerów do współpracy i jednocześnie poruszamy ważne bieżące tematy.

Najbliższe dwa bieżące tematy to nabory grantów dla organizacji:

  • mini pakiety “Wspólna inicjatywa” OWES Zielona Góra na rozwój aktywności społecznej, początek naboru już w tym tygodniu!
  • Program „KLUB” Ministerstwa Sportu i Turystyki dedykowanego małym klubom sportowym, nabór trwa do 8 maja! Szczegóły: https://bip.msit.gov.pl/bip/finansowanie-zadan/sport-powszechny/2018-rok/2251,Minister-Sportu-i-Turystyki-oglasza-nabor-wnioskow-na-realizacje-w-2018-roku-pro.html

Miejsce:
Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze, ul. Wyspiańskiego 15, Zielona Góra (zobacz dokładną lokalizację -> https://goo.gl/maps/J2qNTuDyphT2 )
Termin: 11.04.2018 r, godzina 17.00.

Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału:
mailowo: kontakt@lyadafund.eu lub a.szulczewski@fundacjacp.org lub tel. 533 316 283