Zielona Pozarządowa zaprasza na kolejne spotkanie. Tym razem tematem przewodnim spotkania będą zasady likwidacji stowarzyszenia i fundacji. W drugiej części opowiemy o przygotowywanych programach Narodowego Instytutu Wolności. Zapraszamy we wtorek, 23 października o godz. 17.00.

Zielona Pozarządowa w edycji 2018/2019 zaczynamy!

Tym razem porozmawiamy, co zrobić, gdy funkcjonowanie organizacji pozarządowej jest problemem! Brak lidera? Zarząd nieaktywny? Wyczerpały się środki finansowe, brak osób chętnych do aktywnego działania, rosną zobowiązania – czas zastanowić się, co dalej…

ABC Likwidacji stowarzyszenia i fundacji – jakie są przesłanki, jak wygląda przygotowanie do zamknięcia podmiotu, o czym należy pamiętać.

Zapraszamy organizacje które straciły moc działania, może razem uda się nam wypracować wspólne rozwiązanie nie koniecznie zakończone wykreśleniem z KRS.

Zaś w drugiej części spotkania zobaczymy co czeka nas w nowych programach Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Udział oczywiście jest bezpłatny.

Termin: 23.10.2018, godzina 17:00

Miejsce: Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze
ul. Dąbrowskiego 41D/3
(zobacz dokładną lokalizację -> https://goo.gl/znn6c8)

Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału mailowo: kontakt@lyadafund.eu lub a.sultanowska@wup.zgora.pl lub tel. 667 115 144.