Pomagasz innym? Chcesz zorganizować charytatywny bazarek albo sprzedawać cegiełki, aby pomóc niepełnosprawnym, zwierzętom, wesprzeć szkołę lub bibliotekę? A może prowadzisz klub sportowy i zastanawiasz się jak współpracować ze sponsorami? Koniecznie przyjdź na najbliższe spotkanie Zielonej Pozarządowej – 28 stycznia o godz. 17.00 w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze.

Podczas najbliższego spotkania rozbierzemy na czynniki pierwsze kwestie związane z organizowaniem charytatywnych bazarków przez fundacje i stowarzyszenia. Wyjaśnimy i opowiemy na jakich warunkach można sprzedawać cegiełki oraz poruszymy temat sponsorów i umów sponsoringowych.

Bazarki charytatywne – opowiemy kto może je organizować i na jakich warunkach.

Cegiełki – czym są? Czym różnią się od zbiórek publicznych i darowizn?

Sponsoring – na jakich warunkach kluby sportowe mogą zawierać umowy sponsorskie. Jakie obowiązki niosą ze sobą? Czy do ich zawarcia potrzebna jest działalność gospodarcza?

Kogo zapraszamy? Przede wszystkim przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz osoby, które angażują się w działalność charytatywną lub sportową.

Termin i miejsce:
28 stycznia, godz. 17.00 – Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze, ul. Dąbrowskiego 41D/3 (zobacz dokładną lokalizację -> https://goo.gl/znn6c8)

Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału mailowo: kontakt@lyadafund.eu lub a.szulczewski@fundacjacp.org lub tel. 533 316 283.

Zielona Pozarządowa to cykl spotkań dla zielonogórskich organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i społeczników zapoczątkowany przez Fundację Lyada. W trakcie spotkań wymieniamy się m.in. wiedzą, informacjami i doświadczeniami z działalności społecznej. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.