W imieniu Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze i Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Zielonej Górze zapraszamy podmioty ekonomii społecznej z województwa do udziału w  Mikołajkowych Targach Aktywności i Biznesu Społecznego – w tym roku w klimacie świątecznym, pachnącym cynamonem i choinką!

 

Targi odbędą się 27 listopada 2016 r. w Muzeum Etnograficznym w Ochli, w godzinach od 11.00 do 16.00, połączone są z  imprezą „Idą Święta”, czyli tradycyjnym przygotowywaniem do świąt Bożego Narodzenia.

I właśnie świąteczny motyw będzie tym przewodnim. Chcemy podczas targów zaprezentować usługi i wyroby lubuskich podmiotów ekonomii społecznej, a przede wszystkim zachęcić osoby odwiedzające do ich nabywania, tak by mogły stać się idealnym pomysłem na prezent dla najbliższych.

Targi to doskonała forma promocji Waszej działalności, okazja do nawiązania owocnych kontaktów z potencjalnymi klientami i współpracy z innymi podmiotami z województwa.

Uczestnictwo w targach jest bezpłatne, zgłoszenia przyjmujemy do 16 listopada za pośrednictwem formularza elektronicznego na stronie: www.es.lubuskie.pl. Dla wszystkich wystawców zapewniamy stoisko, poczęstunek, a także atrakcyjne bony na wyprodukowania  pakietów promocyjnych wg zgłoszonego zapotrzebowania.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy na stronę internetową www.es.lubuskie.pl lub prosimy o kontakt mailowy: j.strzalkowska@fundacjacp.org lub a.krzaczkowska@rops.lubuskie.pl

 

Pokażmy, jak dużo robią podmioty ekonomii społecznej w naszym regionie!