Nie tylko Facebook. Zbuduj profil swojej organizacji. Pod takim tytułem odbędzie się ostatni w tym sezonie TechKlub Zielona Góra. Bezpłatne warsztaty dla NGO odbędą się w czwartek, 10 maja o godz. 17.00 w OWES Zielona Góra.

Dawno, dawno temu żył sobie król, którego podwładni kochali i szanowali, gdyż był sprawiedliwym i szczodrym władcą. Miał piękną córkę, która pewnego dnia...

Opowiadanie historii to naturalny sposób komunikowania się i tym jest nowoczesne narzędzie marketingowe, które nazywane jest storytellingiem. Początkowo wykorzystywane do badań socjologicznych. Dziś storytelling służy do promocji działań organizacji i firm. O tym w jaki sposób wykorzystywać historie i jak się komunikować we współczesnym świecie, aby odbiorcy internetowi dowiedzieli się o naszych działaniach opowie specjalista social media i strategii komunikacji Tomasz Jakub Sysło czyli Tfurca.

W drugiej części Techklubu specjalistka od marketingu i PR Barbara Marcinów pokaże jak wykorzystać Linkedin do budowania wizerunku swojej organizacji w sieci. Dowiecie się co to jest Linkedin i po co organizacji profil na kolejnym portalu społecznościowym. Trudne słowa? Nic prostszego!

Rejestracja na spotkanie -> https://crm.sektor3-0.pl/techklub/zielona-gora
Udział bezpłatny 🙂