Fundacja na rzecz Collegium Polonicum i Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze zapraszają przedstawicieli lubuskich organizacji pozarządowych i podmiotów ekonomii społecznej do udziału w poniższym szkoleniu:

24.04.2024 r. Canva dla NGO i PES
w godz. 16.30 – 19.30

Prowadzący: Adam Szulczewski, OWES Zielona Góra

Link do zgłoszeń: https://forms.gle/uN2sxzrLNarXnbPX8

Canva pozwala na tworzenie materiałów graficznych, które są zarówno estetycznie przyciągające, jak i komunikujące kluczowe przesłania organizacji w sposób jasny i efektywny. Dzięki Canvie nawet osoby bez profesjonalnego przygotowania mogą realizować projekty, które wyglądają tak, jakby zostały stworzone przez doświadczonych grafików. Canva oferuje „drogę na skróty” w projektowaniu graficznym.

Czego się nauczysz:

  • dowiesz się jak uzyskać konto Canvie dla swojej organizacji pozarządowej,
  • dowiesz się jak bez profesjonalnego przygotowania tworzyć projekty graficzne i multimedialne, które wyglądają jak przygotowane przez doświadczonych grafików,
  • poznasz podstawowe możliwości aplikacji.

Dla kogo jest to szkolenie?

Dla przedstawicieli lubuskich organizacji pozarządowych i podmiotów ekonomii społecznej.

Szkolenia organizuje Fundacja na rzecz Collegium Polonicum dzięki dofinansowaniu z Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Działania organizacji w latach 2022-24 dofinansowane z Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.