Hej dzieciaki! Te młodsze i te trochę starsze! Zapraszamy do spędzenia z nami aktywnie czasu! Nie trzeba się zapisywać, po prostu wystarczy do nas wpaść! Kiedy?

W środę, 24 lipca, w godzinach 10.00-14.00!

Na Dąbrowskiego mamy bardzo sympatyczne “podwórko”, będzie nam miło, jak z nami poanimujecie i je pokolorujecie 🙂
Młodsze dzieci zapraszamy z opiekunami.

Skąd taka akcja? 
Pomysł zrodził się w głowach dwóch OWESołych Agat. Następnie one zaraziły ideą OWESołego Adama, dwie OWESołe Asie, OWESołą Monikę, Anię i Magdę. Każdy coś od siebie dorzucił. Potem dołączyła do nas Dorota z Fundacji Kreartywni, Stowarzyszenie Inicjatywa dla Zwierząt i firma wrażliwa społecznie Centrum BHP i PPOŻ Sela Sp z o.o.

Jaka jest idea?
Chcemy nie tylko dać coś Wam od siebie, chcemy abyście Wy też coś mogły dać najbliższemu otoczeniu.
Dowiecie się jak udzielić pierwszej pomocy, jak bezpiecznie zachowywać się na wakacjach, czym jest wolontariat i co nam daje w zasadzie pomaganie. Poznacie fantastycznego psa ze schroniska i będziecie mogły się z nim pobawić, dać mu swoją czułość i np. rękę do…polizania 😉
Pracownicy schroniska mówią, że pomagający ludzie to szczęśliwsi ludzie. Będzie okazja, by dowiedzieć się jak wesprzeć bezdomne, zamieszkujące schronisko zwierzęta i stać się jeszcze szczęśliwszym człowiekiem!

Będzie też zaplatanie kolorowych warkoczyków! Konkurs na najbardziej odlotowy wakacyjny rysunek na podwórku! Malowanie masek i tatuaży!
Zrobimy wspólnie plakietki. Będzie i coś słodkiego!

OWESoło zapraszamy !