Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze serdecznie zaprasza przedstawicieli lubuskich przedsiębiorstw społecznych do udziału w spotkaniu, które odbędzie się 04.05.2021 r. w godzinach 10:00-13:00 w formie on-line.

Podczas spotkania porozmawiamy o możliwościach działań przedsiębiorstw społecznych, wymienimy się doświadczeniami i inspiracjami. Poszukamy przestrzeni na wspólne inicjatywy w trudnych covidowych czasach. Spotkanie będzie miało charakter prezentacji połączonych z dyskusją. Zaplanowane zostały dwa bloki podczas których będziemy mówić o budowaniu marki oraz o franczyzie społecznej.

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja za pomocą formularza zgłoszeniowego.

<<< Formularz zgłoszeniowy na spotkanie >>>


„Lubuski Klaster Przedsiębiorstw Społecznych – inspiracje i działania w czasach COVID”. Plan spotkania – 4 maja 2021 (online):

10.00 Otwarcie spotkania i wprowadzenieAgata Karchut, Adam Szulczewski OWES Zielona Góra

10.05 Majka Lipiak* – prezeska Fundacji Leżę i Pracuję
„Budowanie marki przedsiębiorstwa społecznego”

11.30 Karolina Cyran-Juraszek** – ekspertka ekonomii społecznej
„Franczyza społeczna szansą dla ekonomii społecznej”

12.30 Dyskusja moderowana

13.00 Podsumowanie i zakończenie spotkania

*Majka Lipiak: przedsiębiorczyni i innowatorka społeczna. Założyła Fundację Leżę i Pracuję, w której pełni rolę prezeski zarządu. Coach, strateg, doradca ds. komunikacji budowania marki dla dużych firm. Swoje doświadczenie zebrała pracując m.in. dla Agencji marketingu strategicznego RUBIKOM Strategic Thinking, Agencji Interaktywnej Punkt Krytyczny i Agencji PR Pan Pikto.

**Karolina Cyran-Juraszek: dyrektorka, managerka, obecnie trenerka i konsultantka wielu organizacji zajmujących się rozwojem podmiotów ekonomii społecznej. Doświadczona w zarządzaniu dużymi projektami. Od 16 lat związana z sektorem organizacji pozarządowych i ekonomią społeczną. Pomysłodawczyni sieci franczyzy pubów społecznych.