Zielona Pozarządowa zaprasza przedstawicieli zielonogórskich organizacji pozarządowych na bezpłatne warsztaty “Klauzula informacyjna zgodna z RODO – praktyczny warsztat z radcą prawnym Anną Giercarz”. Warsztat odbędzie się 17 listopada (sobota) w godz. 10.00 – 13.00 w siedzibie Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze.

Spotkanie jest kontynuacją warsztatów z tematyki RODO, które odbyły się 22 września podczas Zielonogórskiego Forum Organizacji Pozarządowych.

Do udziału w warsztacie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, szczególnie tych odpowiadających za zarządzanie organizacją lub zajmujących się ochroną danych osobowych.

Na warsztatach będziemy pracować nad przygotowaniem klauzuli informacyjnej dedykowanej dla Twojej organizacji. Dowiesz się jak skutecznie i rzetelnie wywiązać się z powierzonych obowiązków.

Wsparciem dla Was będzie prowadząca warsztaty – radca prawny Anna Giercarz, która specjalizuje się w ochronie danych osobowych. Na bieżąco będzie odpowiadała na Wasze pytania i wątpliwości związane z tworzeniem i stosowaniem klauzul informacyjnych.

Anna Giercarzradca prawny prowadząca kancelarię prawną we Wrocławiu i Zielonej Górze, specjalizująca się w obsłudze przedsiębiorców i klientów indywidualnych.

Wieloletnie doświadczenie w zakresie ochrony danych osobowych zyskała dzięki obsłudze banków, towarzystw ubezpieczeniowych oraz branży e-commerce. Od wielu lat prowadzi szkolenia z zakresu ochrony danych dla firm i jednostek samorządowych.

Termin:
17.11.2018, godzina 10:00

Miejsce:
Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze
ul. Dąbrowskiego 41D/3
(zobacz dokładną lokalizację -> https://goo.gl/znn6c8)

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Jednak liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego, aby wziąć udział w warsztatach należy zgłosić swój za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego -> kliknij tutaj.

Pytania w sprawie warsztatu można kierować do animatora OWES Zielona Góra: Adam Szulczewskiego (e-mail: a.szulczewski@fundacjacp.org, tel. 533 316 283).

Zielona Pozarządowa to cykl spotkań dla zielonogórskich organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i społeczników zapoczątkowany przez Fundację Lyada. W trakcie spotkań wymieniamy się m.in. wiedzą, informacjami i doświadczeniami z działalności społecznej.