Masz pomysł na innowację społeczną skierowaną do osób ze szczególnymi potrzebami, dotyczącą rozwiązywania problemów związanych z brakiem wystarczającej dostępności przestrzeni publicznej – koniecznie zapoznaj się z ofertą Inkubatora Innowacji Społecznych Wielkich Jutra Dostępność+.

Inkubator ruszył właśnie z nowym rozkładem jazdy, dlatego organizatorzy przypominają o kilku ważnych kwestiach:

  • Wystartowaliśmy z trzecią edycją, o której więcej informacji znajdziesz w elektronicznej ulotce w załączniku.
  • Po raz kolejny wspieramy ambitne pomysły, na których realizację można zdobyć do 100 tys. zł.
  • Mamy nową stronę WWW – zachęcamy do jej odwiedzenia. Mamy nadzieję, że dzięki niej poczujesz chęć do działania.
  • Planujemy już kolejne kroki i chcemy zachęcić Cię do kreatywnej burzy mózgów.

Znajdź czas 18 kwietnia w godz.: 13:00 – 17:00 na to, aby spotkać się z nami stacjonarnie, na warsztacie w PLUS JEDEN, ul. Za Bramką 1, 61-842 Poznań.

Co będzie się działo? Wymiana myśli, a także informacji i sugestii dotyczących Twojej innowacji. Przyjdź i pytaj nas śmiało o to, co Cię ciekawi lub czego obawiasz się w związku ze zdobyciem grantu.

Więcej informacji znajdziesz wkrótce na naszej stronie https://www.inkubatorwielkichjutra.pl/. Śledź nas też na Facebooku.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Zadzwoń pod nr tel. 505 820 079 lub napisz maila: biuro@inkubatorwielkichjutra.pl

Do pobrania ->>> ulotka (PDF)

Inkubator Innowacji Społecznych Wielkich Jutra Dostępność + jest wdrażany na zlecenie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach umowy o dofinansowanie Projektu grantowego: FERS.05.01-IZ.00-0003/23.