W ramach tego wydarzenia zapraszamy na Dzień Otwarty z OWES!

Kiedy? 10 maja 2019, 8.00-16.00
Szykujemy dla Was warsztaty oraz apetyczne niespodzianki!
Miejsce: Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, ul. Dąbrowskiego 41 D/3, Zielona Góra

Przyjdź i dowiedz się jak pozyskać bezzwrotną dotację na utworzenie w miejsc pracy w przedsiębiorstwie społecznym! To świetna okazja, by otworzyć się na nowe pomysły! Rozkręć z nami Społeczny Biznes!

Opowiemy też Tobie jak rozwijają się przedsiębiorstwa społeczne, które przy nas powstały. Mamy czym się pochwalić! Tego dnia będzie można skosztować zdrowe przekąski od przedsiębiorstwa społecznego Life in Run. Kule mocy, batony społecznej energii oraz pyszne eko burgery! Nie zabraknie też paluszków gryczanych od Dalej Razem!

Warto tego dnia nas odwiedzić, będziemy czekać na Ciebie!

Przyjdź porozmawiaj i zapisz się warsztaty!
Jak napisać dobry wniosek czyli ABC pisania projektów

W programie:
ABC pisania projektów czyli skąd czerpać inspiracje na zmianę społeczną albo inwestycję, gdzie szukać pomysłów oraz z kim współpracować. Odpowiemy  o najważniejszych elementach projektu (diagnoza, cele, działania, rezultaty, harmonogram i budżet projektu), jakich błędów się wystrzegać i o czym pamiętać w realizacji działań. Zapraszamy tych którzy stawiają pierwsze kroki w pisaniu wniosków, tych którzy dla swoich organizacji już piszą ale wnioski nie są rozpatrywane pozytywnie.

Zapisz się i zdobądź wiedzę!

Przy tej okazji opowiemy też o tym jak rozwijają się przedsiębiorstwa społeczne, które przy nas powstały! W trakcie spotkania zdrowe przekąski od przedsiębiorstwa społecznego Life in Run i Dalej Razem.

Liczba miejsc na warsztatach : 20

O trenerach:
Agnieszka Sułtanowska, Anna Rzepecka – doradcy kluczowi Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej, posiadają wieloletnie doświadczenie w pisaniu i realizacji wniosków ze źródeł samorządowych, ministerialnych i unijnych. Od lat związane z III sektorem. W swojej pracy na co dzień pomagają stawiać pierwsze kroki nowym stowarzyszeniom, fundacjom, a także tym ngo, które myślą o profesjonalizacji swoich działań. Prywatnie zaangażowane w zmianę w społeczności lokalnej.

Zgłoszenia prosimy kierować na mail: a.karchut@fundacjacp.org lub telefonicznie 533-316-285

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 08.05.2019