Zapraszamy na trzecie szkolenie z cyklu Akademia Dobrej Komunikacji organizowane przez Przestrzeń from Facebook, Fundację Techsoup i regionalnego partnera Fundację na rzecz Collegium Polonicum. Tym razem będą uczyć jak tworzyć angażujące treści w mediach społecznościowych. Szkolenie odbędzie się 26 marca w Zielonej Górze.

O CO CHODZI?

Akademia Dobrej Komunikacji powstała po to, aby pomóc organizacjom pozarządowym i grupom nieformalnym z całej Polski usprawnić swoją komunikację, działania marketingowe i public relations. W trakcie cyklu szkoleń zwrócimy szczególną uwagę na znaczenie rozwoju komunikacji w Internecie, zaczynając od stron internetowych, przez media społecznościowe, a kończąc na aplikacjach multimedialnych.

Realizatorzy projektu, Przestrzeń from Facebook i Fundacja TechSoup, chcą, aby każda organizacja pozarządowa w Polsce, poznała korzyści z obecności w Internecie, a także nauczyła się prowadzić komunikację w odpowiedzialny i świadomy sposób.

Akademia Dobrej Komunikacji ma zasięg ogólnopolski. Szkolenia są organizowane w każdym województwie przez partnerów projektu. Regionalnym partnerem w woj. lubuskim jest Fundacja na rzecz Collegium Polonicum.

CZEGO NAUCZYCIE SIĘ NA NAJBLIŻSZYCH SZKOLENIACH?

 1. Postowanie
  – jak napisać dobry post
  – co robić, a czego unikać podczas tworzenia postów
  – przykłady dobrych i złych postów

2. Graficzna strona postów
– dlaczego spójność wizualna jest ważna
– jak stworzyć szablony graficzne
– jak wizualizować liczby

3. Foto
– jak zrobić dobre zdjęcie
– skąd wziąć dobre zdjęcie za darmo
– kwestie prawa autorskiego

4. Wideo
– aplikacje do tworzenia filmików

TERMINY I ZGŁOSZENIA

Organizacje z północnej części województwa zapraszamy na szkolenie 27.03.2019 r. w godz. 9.30 – 15.00 w Gorzowie Wlkp. (Lubuski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Gorzowie Wlkp. ul. Przemysłowa 53)

Szkolenie skierowane jest do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych działających na terenie województwa lubuskiego (decyduje adres rejestracji)

Chcemy zapewnić możliwość udziału jak największej liczbie organizacji i grup, dlatego zapraszamy tylko po jednej osobie z organizacji lub grupy.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja!

Szkolenie poprowadzi Adam Szulczewski.

DODATKOWE INFORMACJE

 • Każda osoba uczestnicząca otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu
 • W czasie szkolenia zapewnione są przerwy kawowe i obiad
 • Na szkolenie należy przynieść swojego laptopa i smartfon
 • Masz pytania? Pisz, zadzwoń -> a.szulczewski@fundacjacp.org, tel. 533 316 283.