25 kwietnia spotkanie Zielonej Pozarządowej w wydaniu biegowym. O swoich działaniach i łączeniu pasji do biegania oraz pomagania opowie Karolina Michalczak ze Stowarzyszenia Zielono Góro Zacznij Biegać. W bonusie mamy sprint po aktualnie trwających konkursach dla NGO. Start o godz. 17.00 w OWES przy ul. Dąbrowskiego 41D/3.

Zielona Pozarządowa to cykl spotkań dla zielonogórskich organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i społeczników zapoczątkowany przez Fundację Lyada. W trakcie spotkań wymieniamy się m.in. wiedzą, informacjami i doświadczeniami z działalności społecznej.

Kolejne spotkanie, to okazja do poznania widocznego i prężnego Stowarzyszenia Zielona Góro Zacznij Biegać. O sobie piszą, że…

“To grupa biegaczy pasjonatów, która przygotowuje ludzi nigdy niebiegających, do przebiegnięcia swoich pierwszych 30 minut bez zatrzymywania się. W związku z tym organizujemy bezpłatne 6-cio tygodniowe spotkania biegowe dla mieszkańców Zielonej Góry i okolic. Naszych “wychowanków” wypuszczamy potem na głęboką wodę i wspieramy w ich pierwszych startach. Gdy nie biegamy to pomagamy innym, a często pomagamy biegając”.

Gościem Zielonej Pozarządowej będzie prezes stowarzyszenia Karolina Michalczak.

W drugiej części spotkania zapraszamy Was na bieg po aktualnie trwających dotacjach.

W solidnym, biegowym tempie opowiemy o:

Miejsce:

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze
ul. Dąbrowskiego 41D/3
(zobacz dokładną lokalizację -> https://goo.gl/znn6c8)
Termin: 25 kwietnia, godz. 17.00

Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału:
mailowo: kontakt@lyadafund.eu lub a.szulczewski@fundacjacp.org lub tel. 533 316 283.